Pogrom w Olsztynie! Liderki górą!

Lis 04 2018

 

fot. sport.egit.pl

STOMILANKI OLSZTYN – KS RASZYN 8-0 (3-0)

Stomilanki po meczu z drużyną Raszyna pewnie utrzymały fotel lidera I ligi kobiet. Pomijając pierwsze trzy minuty meczu, gdzie zawodniczki Raszyna próbowały zaskoczyć drużynę Stomilanek pierwszym atakiem i dwoma nieskutecznymi strzałami w stronę bramki Marty Kaźmierczyk, mecz był jednostronnym przedstawieniem.

Wynik otworzyła Valentyna w 23 minucie meczu, strzelając jeszcze dwie bramki w 46 i 51 minucie meczu. Kolejne trzy trafienia do bramki dopisała również Sandra Bukowska strzelając w 26, 71 i 76 minucie meczu. Do bramki Raszyna trafiły również Klaudia Kamińska w 35 minucie i Anna Siwicka w 57.

Po szalonym początku meczu Raszyn przeprowadził jeszcze kilka kontrataków, nieskutecznych jak widać po wyniku końcowym. Jednak najlepszą sytuacje wypracowała sobie drużyna przyjezdna w 53 minucie doprowadzając do rzutu wolnego na 18 metrze przed bramką Stomilanek, po niefortunnej interwencji defensorki z Olsztyna. Stomilanki w tej sytuacji uratowała poprzeczka. Trzeba również podkreślić bardzo dobre zmiany naszych zawodniczek, które weszły na boisko. Cały zespół dał dziś popis gry.

Dziś nasze piłkarki wyprowadzały zawodniczki Młodej Akademii Piłkarskiej Stomilanek, Weronika Jankowska i Maja Łuczak i młodzi zawodnicy naszej Akademii Piłkarskiej Olsztyn, za co dziękujemy!

Mecz w pełni pod kontrolą Stomilanek. Kawał dobrej piłki. Teraz przygotowujemy się do ostatniego meczu rundy jesiennej w Koninie.

Brawo Dziewczyny. Jesteście wielkie. Jedno serce..jedno bicie…

Skład:

Kaźmierczak (Gruba 86’), Krech, Kamińska, Mazurkiewicz, Ostrowska (Wasiluk 78’), Bukowska (Senkbeil 86’), Siwicka, Rosiak, Smolińska, Zawistowska (Grzesik 46’), Tarakanova (78’ Penk)