Stomilanki na podium w turnieju halowym w Tczewie

Lut 05 2019

Seniorki, Juniorki, Młodziczki, Orliczki!

Na zakończenie obozu I zespół Stomilanek rozegrał w drodze powrotnej do Olsztyna turniej halowy w Tczewie. Trener Dariusz Maleszewski wystawił dwa zespoły w tym turnieju, seniorki do roczniak 1999 i juniorki od rocznika 2000. Seniorki zajęły 1 miejsce w turnieju, a juniorki 2 miejsce. Trzeba przyznać, że po ciężkim obozie w Cetniewie zawodniczki stanęły na wysokości zadania zajmując 1 i 2 miejsce w turnieju i w znakomitych nastrojach powróciły do Olsztyna.

Klasyfikacja końcowa:

1. Stomilanki Olsztyn [Seniorki]
2. Stomilanki Olsztyn [Juniorki]
3. Pogoń I Tczew
4. Mustang Wielgie
5. Pogoń II Tczew
6. Gosrit Luzino

Gospodarze turnieju ufundowali nagrody indywidualne i tak najlepszą zawodniczką zespołu seniorek została wybrana Paulina Roman. Najlepszą zawodniczka zespołu juniorek została wybrana Paula Zawistowska, a najlepszą strzelczynią turnieju została Sandra Bukowska.

Dziękujemy wszystkim zespołom i gospodarzom za możliwość uczestniczenia w turnieju i rywalizacji na hali.
Brawa dla Stomilanek, które zakończyły wyczerpujący i pracowity okres przygotowawczy.
Pierwszy zespół Stomilanek ma 1 dzień wolnego po obozie i już we wtorek zaplanowany jest pierwszy trening w Olsztynie.

 

Również w Tczewie swój turniej rozegrały nasze złotka z "Akademii Piłkarskiej młodych Stomilanek", w turnieju Młodziczek.
Zagraliśmy na dwa zespoły i tak Stomilanki I złożone głównie z rocznika 2008 zajęły 2 miejsce a Stomilanki II złożone głównie z zawodniczek rocznik 2009/10 zajęły miejsce 7. Troszkę szkoda, że nie wszystkie zawodniczki mogły pojechać ze względu na choroby, wszystkim naszym Stomilankom życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia na treningu. Wyjazd na turniej miał za zadanie ogranie i rywalizowanie z innymi zespołami co ma dać nam kolejny etap realizacji planu szkolenia Młodej Akademii Stomilanek!

Klasyfikacja końcowa:

1. Tęcza I Bydgoszcz 7 21 pkt. 27:1
2. Stomilanki I Olsztyn 7 13 pkt. 10-7
3. Tęcza II Bydgoszcz 7 13 pkt. 11:6
4. AP LG Gdańsk 7 8 pkt. 5:11
5. Pogoń I Tczew
6. Pogoń II Tczew
7. Stomilanki II Olsztyn

Nagrody indywidualne odebrały również nasze Stomilanki. Zuzanna Baraniak została wybrana najlepszą zawodniczką Stomilanek IAleksandra Kulesza wybrana została najlepszą zawodniczką Stomilanek II. Tytuł najlepszej bramkarki turnieju przyznaną naszej zawodniczce Agnieszce Panek.

Brawa i podziękowania dla organizatorów i dla wszystkich drużyn, które wystąpiły w turniejach.

Ogromne brawa dla naszych ekip. Brawa dla całej piłkarskiej rodziny naszego Kobiecego Klubu Piłkarskiego Stomilanki Olsztyn!

Brawo!