Znamy terminarz I ligi kobiet w sezonie 2019/20120

Lip 09 2019

fot. P. Piekutowski

Terminarz rozgrywek I ligi kobiet już znany! Pierwszą kolejkę Stomilanki rozegrają u siebie w weekend 17/18.08 z Piastovią Piastów.

Poniżej przedstawiamy gr. północną I ligi kobiet:

Kolejka 1 w dniach 17-08-2019/18-08-2019

Medyk II Konin- KS Raszyn

KKP Stomilanki Olsztyn- PKS Piastovia Piastów

MUKS Praga Warszawa- Polonia Środa Wlkp.

UKS Ząbkovia Ząbki- Unifreeze Górzno

UKS SMS II Łódź- Polonia Poznań

AP Kotwica Kołobrzeg- Akademia Piłkarska LG

Kolejka 2 w dniach 24-08-2019/25-08-2019

KS Raszyn- Akademia Piłkarska LG

Polonia Poznań- AP Kotwica Kołobrzeg

Unifreeze Górzno- UKS SMS II Łódź

Polonia Środa Wlkp.- UKS Ząbkovia Ząbki

PKS Piastovia Piastów- MUKS Praga Warszawa

Medyk II Konin- KKP Stomilanki Olsztyn

Kolejka 3 w dniach 07-09-2019/08-09-2019

KKP Stomilanki Olsztyn- KS Raszyn

MUKS Praga Warszawa- Medyk II Konin

UKS Ząbkovia Ząbki- PKS Piastovia Piastów

UKS SMS II Łódź- POLONIA Środa Wlkp.

AP Kotwica Kołobrzeg- Unifreeze Górzno

Akademia Piłkarska LG- Polonia Poznań

Kolejka 4 w dniach 14-09-2019/15-09-2019

KS Raszyn- Polonia Poznań

Unifreeze Górzno- Akademia Piłkarska LG

Polonia Środa Wlkp.- AP Kotwica Kołobrzeg

PKS Piastovia Piastów- UKS SMS II Łódź

Medyk II Konin- UKS Ząbkovia Ząbki

KKP Stomilanki Olsztyn- MUKS Praga Warszawa

Kolejka 5 w dniach 21-09-2019/22-09-2019

KS Raszyn- MUKS Praga Warszawa

UKS Ząbkovia Ząbki- KKP Stomilanki Olsztyn

UKS SMS Łódź- Medyk II Konin

AP Kotwica Kołobrzeg- PKS Piastovia Piastów

Akademia Piłkarska LG- Polonia Środa Wlkp.

Polonia Poznań- Unifreeze Górzno

Kolejka 6 w dniach 25-09-2019

KS Raszyn- Unifreeze Górzno

Polonia Środa Wlkp.- Polonia Poznań

PKS Piastovia Piastów- Akademia Piłkarska LG

Medyk II Konin- AP Kotwica Kołobrzeg

KKP Stomilanki Olsztyn- UKS SMS II Łódź

MUKS Praga Warszawa- UKS Ząbkovia Ząbki

Kolejka 7 w dniach 13-10-2019

UKS Ząbkovia Ząbki- KS Raszyn

UKS SMS II Łódź- MUKS Praga Warszawa

AP Kotwica Kołobrzeg- KKP Stomilanki Olsztyn

Akademia Piłkarska LG- Medyk Konin

Polonia Poznań- PKS Piastovia Piastów

Unifreeze Górzno- Polonia Środa Wlkp.

Kolejka 8 w dniach 19-10-2019/20-10-2019

KS Raszyn- Polonia Środa Wlkp.

PKS Piastovia Piastów- Unifreeze Górzno

Medyk II Konin- Polonia Poznań

KKP Stomilanki Olsztyn- Akademia Piłkarska LG

MUKS Praga Warszawa- AP Kotwica Kołobrzeg

UKS Ząbkovia Ząbki- UKS SMS IIŁódź

Kolejka 9 w dniach 23-10-2019

UKS SMS II Łódź- KS Raszyn

AP Kotwica Kołobrzeg- UKS Ząbkovia Ząbki

Akademia Piłkarska LG- MUKS Praga Warszawa

Polonia Poznań- KKP Stomilanki Olsztyn

Unifreeze Górzno- Medyk II Konin

Polonia Środa Wlkp.- PKS Piastovia Piastów

Kolejka 10 w dniach 27-10-2019

KS Raszyn- PKS Piastovia Piastów

Medyk II Konin- Polonia Środa Wlkp.

KKP Stomilanki Olsztyn- Unifreeze Górzno

MUKS Praga Warszawa- Polonia Poznań

UKS Ząbkovia Ząbki- Akademia Piłkarska LG

UKS SMS II Łódź- AP Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 11 w dniach 17-11-2019

AP Kotwica Kołobrzeg- KS Raszyn

Akademia Piłkarska LG- UKS SMS II Łódź

Polonia Poznań- UKS Ząbkovia Ząbki

Unifreeze Górzno- MUKS Praga Warszawa

Polonia Środa Wlkp.- KKP Stomilanki Olsztyn

PKS Piastovia Piastów- Medyk II Konin