Sparing Stomilanek z Reprezentacją Polski U17

Wrz 11 2019

Na zaproszenie kadry Polski U-17 Stomilanki rozegrały dziś w Pruszkowie mecz kontrolny z kadrą narodową dziewczyn U-17, przygotowującą się do meczów eliminacyjnych o punkty. Mecz był płynny zarówno z jednej, jak i drugiej strony i stał na dobrym poziomie, był to bardzo pożyteczny sprawdzian dla naszych Stomilanek jak i dla dziewczyn powołanych do kadry U-17

Polska U-17 - Stomilanki Olsztyn 3-1 [1-0]

1-0 [17]
1-1 [62] Tarakanova
2-1 [81]
3-1 [90+2]

Skład Stomilanek:

Kaźmierczak [46 Tomasiak], Krech, Kędzia, Wilczewska[31 Augustyniak], Senkbeil[52 Czarnecka], Szczepańska, Szóstko, Rosiak, Cichowska, Tarakanova, Zawistowska.

Brawo Drużyna!

Był to dla nas bardzo pożyteczny sparing i kolejne doświadczenie zebrane w kontekście gry w lidze. Dziękujemy dziewczynom z kadry U-17 za możliwość dzisiejszej rywalizacji a Trenerom za zorganizowanie meczu, który daje piłkarkom kolejne doświadczenie i kolejny etap rozwoju piłkarskiego.

W meczu urazu doznała nasza zawodniczka Oliwia Wilczewska. Oliwia przeszła już dziś badania i wstępne diagnozy, jutro i w kolejnych dniach Oliwia ma już zaplanowane kolejne badania. Na tę chwilę rokowania są pozytywne ale czekamy na szczegółowe oceny. Oliwia trzymamy kciuki za Ciebie i wracaj do nas szybko cała i zdrowa, czekamy na Ciebie.