Klasa piłkarska dla dziewczyn na 2020/21

Sty 15 2020

Kobiecy Klub Piłkarski Stomilanki Olsztyn i III LO w Olsztynie prowadzi wspólnie nabór do klasy sportowej o profilu piłka nożna dziewcząt po szkole podstawowej.

Oferta skierowana jest do dziewcząt z roczników 2005-2006, które trenują piłkę nożną w swoich klubach, a chciałyby skorzystać z możliwości treningu w ramach zajęć szkolnych. Nabór jest do 1 klasy liceum.

Oferta skierowana jest również do dziewcząt z roczników 2002-2004, które chciałyby kontynuować naukę i dołączyć do powstałych już klas pierwszych i drugich, po szkole gimnazjalnej jak i podstawowej.

Poprzez współpracę ze szkołą III LO w Olsztynie, tworzymy piłkarkom dwie ścieżki rozwoju – naukową i sportową. Wysoki poziom nauczania w szkole przygotuje dziewczyny do egzaminów końcowych, żeby później mogły trafić na dobre studia i dalej łączyć piłkę z nauką. Dzięki większej liczbie jednostek treningowych zawodniczki będą miały większe szanse na rozwój kariery sportowej.

O kwalifikacji decydować będą testy sprawnościowe, które przeprowadzą licencjonowani trenerzy i sprawdzą umiejętności motoryczne, techniczno-taktyczne, oraz typowo piłkarskie.

Pytania i zapisy na testy do szkoły można uzyskać:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
781-267-008 - Trener prowadzący
(89) 526-44-22 – Sekretariat szkoły

Zapraszamy do klasy wszystkie chętne piłkarki!