Wsparcie klubu i służby zdrowia!

Kwi 05 2020

Mecz Stomilanki Olsztyn kontra KS KoronaWirus!

Pandemia COVID-19 sprawiła, że nasze normalne ustabilizowane życie zostało mocno zachwiane, a zdrowie zagrożone. Groźna choroba sprawia, że nie odbywają się żadne mecze, wydarzenia sportowe i kulturalne.

W najbliższym czasie rozegramy najważniejszy mecz, a dochód ze sprzedaży wirtualnych biletów wesprze klub i służbę zdrowia. Rywalem będzie Klub Sportowy Koronawirus, który przybył do nas w celu zniszczenia polskiego futbolu. Każdy świadomy wie, że sport dzieci i młodzieży w głównej mierze jest finansowany w Polsce głownie przez budżety rodzinne. Stałym źródłem naszego przychodu są wpłaty rodziców, które pozwalają nam regulować koszty związane z wynagrodzeniem trenerów i płacić zobowiązania publiczno-prawne, itp.

 

Tak wyglądają bilety na wirtualny pojedynek – ilość jest nieograniczona.

Bilet można zakupić tu: https://kskoronawirus.pl/index.php/kupuj-bilety/warminsko-mazurskie/vs-stomilanki-olsztyn

Dołączając do projektu możemy w łatwy sposób rozpocząć sprzedaż biletów na ten wirtualny pojedynek, zasilając w ten sposób kasę klubu oraz wspierając polską służbę zdrowia w walce z epidemią.

Każda osoba, która zakupi bilet otrzyma od nas kalendarz jednej z grup do wyboru - I zespół, II zespół (juniorki), Młodziczki.

Cena wirtualnego biletu wynosi 20 złotych. 10% z całej zebranej kwoty zostanie przekazane na wsparcie polskiej służby zdrowia walczącej z koronawirusem, a kolejne 10% z tej kwoty zostanie przeznaczone na pokrycie kosztów organizatora. Bilet można nabyć w formie drukowanej lub elektronicznej. Klub otrzyma za każdy bilet kwotę 16 złotych.

#Pomagamy

#RazemMożemyWięcej