Porozumienie o współpracy piłki kobiecej w Olsztynie!

Lip 22 2020

W dniu dzisiejszym doszło do podpisania porozumienia o współpracy naszego klubu z sekcją kobiecą klubu AS Stomil Olsztyn na sezon 2020/21.

Nasz klub Stomilanki Olsztyn reprezentował Prezes klubu Pan Dariusz Maleszewski, a sekcję kobiecą klubu AS Stomil Olsztyn Prezes Andrzej Królikowski i koordynator sekcji Marek Maleszewski.

Na mocy tego porozumienia pierwszym krokiem ku współpracy jest wspólna decyzja, że klub AS Stomil Olsztyn nie potwierdza do rozgrywek na kolejny sezon drużyny seniorskiej, a zawodniczki tego zespołu przechodzą do Stomilanek na zasadzie rocznego wypożyczenia. Zawodniczki, które rozpoczęły przygotowania z pierwszą drużyną Stomilanek to Aleksandra Szczerbaczewicz, Natalia Gralewska, Paulina Wasiluk, Daria Waszczuk, Natalia Lenard, Klaudia Lenard.

Witamy w Stomilankach!

W najbliższym czasie będą trwały rozmowy o rozszerzeniu współpracy i możliwości połączeniu obu stron we wszystkich kategoriach wiekowych w jeden klub kobiecy w Olsztynie.