O meczu - wypowiedzi Stomilanek

Wrz 13 2021

fot. olsztyn.com.pl | Artur Szczepański

O MECZU - WYPOWIEDZI ZAWODNICZEK

WIOLETTA TKACZYK

Pierwsza połowa to zdecydowanie pokaz konsekwencji i determinacji naszego zespołu. Szybko zdobyte bramki pozwoliły nam kontrolować przebieg gry. Na drugą połowę przeciwniczki wyszły bardzo ofensywnie, co spowodowało, że zaczęłyśmy popełniać niepotrzebne błędy, przez co straciłyśmy 2 bramki. Miałyśmy swoje sytuacje, jednak żadnej już nie udało się wykorzystać. Po dwóch porażkach to przełamanie było nam bardzo potrzebne. 3 punkty bardzo cieszą, mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej.

PAULA KRECH

Cieszę się, że w końcu nastąpiło przełamanie i wygrałyśmy z Pogonią. Cały zespół wyszedł na boisko zmotywowany i zaangażowany, chciałyśmy jak najszybciej się zrehabilitować po dwóch nieudanych kolejkach. Zasłużenie wygrałyśmy to spotkanie. Myślę, że w dużej mierze dodała nam odwagi szybko strzelona pierwsza bramka, uspokoiła trochę nas, a z każdą kolejną minutą pokazałyśmy dominację nad przeciwnikiem. Wiedziałyśmy, że w drugiej części spotkania przeciwnik na nas ruszy, niestety nie udało się uchronić od straty dwóch bramek i zachować czystego konta. Cieszymy się z trzech punktów. Przed nami kolejny tydzień, analiza meczu, wnioski i praca nad wyeliminowaniem błędów. Trzymajcie za nas kciuki w kolejnych meczach.

KAMILA OSAJKOWSKA

Mecz na pewno nie należał do najłatwiejszych. Jako drużyna pokazałyśmy wielką determinację na boisku oraz zaangażowanie, które przełożyło się na wynik. Cieszę się, że mogłam dołożyć cegiełkę do zwycięstwa w postaci dwóch bramek, a także dziękuję za zaufanie trenera i drużyny.