Osiągnięcia

KKP Stomil I Olsztyn 

2013/2014

2 miejsce w rozgrywkach II ligi kobiet (gr. mazowiecka) i awans do I ligi kobiet!

1/16 Pucharu Polski Kobiet

I miejsce na I Turnieju Piłki Nożnej Kobiet "Przywitanie Roku" w Giżycku

2012/2013

5 miejsce w debiutancki sezonie w II lidze kobiet (gr. mazowiecka)

1/16 Pucharu Polski Kobiet

III miejsce na turnieju Gdynia CUP 2013

III miejsce na Turnieju halowym w Drobinie

Wojewódzki Puchar Polski 2012/2013

I miejsce na turnieju Women Football CUP Olsztyn 

2011/2012

Mistrzostwo III ligi kobiet (gr. podlasko-warmińsko-mazurska) i awans do II ligi kobiet!

III miejsce w Turnieju halowym w Drobinie

Wojewódzki Puchar Polski 2011/2012

2011

I i II miejsce w IV Halowym Turnieju Piłki Nożnej DZIEWCZĄT o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Mońkach

II i III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt w Michałowie

III i IV miejsce w Turnieju w Mrągowie o "Puchar Prezesa MKS MRĄGOWIA Mrągowo"

I i III miejsce w Turnieju Gazety Olsztyńskiej "Dzikich drużyn"

 

KKP Stomil II Olsztyn

2013/2014

4 miejsce w rozgrywkach III ligi kobiet (gr. warmińsko-mazurska)

I miejsce na II Majowym Turnieju w Nowym Stawie

2012/2013

2 miejsce w rozgrywkach III ligi kobiet (gr. podlsako-warmińsko-mazurska)

2011/2012

3 miejsce w rozgrywkach III ligi kobiet (gr. podlasko-warmińsko-mazurska)

II miejsce na II Majowym turnieju "Atomowe Uderzenie"

 

Juniorki młodsze

2013/2014

Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych 2013/2014

II miejsce na Międzynarodowym Turnieju o Puchar Szefa Banderozy, Głuchołazy 2014 (rocznik 1998-2000) 

2012/2013

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych 2012/2013

I i III miejsce na Turnieju Halowym w Węgorzewie (1997-1999) 

2011/2012

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych 2011/2012

I i II miejsce w IV Turnieju Futsalu Dziewcząt w Węgorzewie (rocznik 1997/1998)

I i II miejsce w Turnieju Dzikich Drużyn Gazety Olsztyńskiej (1996-1998)

I i III miejsce w młodzieżowym turnieju o "Adrenalina Cup" o Puchar Tysiąca Jezior 2011

II i III miejsce w Ogólnopolskim Wiosennym Turnieju Olsztynek Cup 2011

I miejsce w "III Turnieju Węgorzewo Cup 2011" ( rocznik 1997/98)

IV miejsce w Turnieju Mikołajkowym w Warszawie

 

Młodziczki

2013/2014

I miejsce w II Majowym Turnieju w Nowym Stawie (rocznik 2003)

II miejsce w II Majowym Turnieju w Nowym Stawie (rocznik 2001)

II miejsce w Turnieju "Szóstka CUP o Puchar Prezydenta Miasta Inowrocław" (rocznik 2001)

I i II miejsce na Międzynarodowym Turnieju o Puchar Szefa Banderozy, Głuchołazy 2014 (rocznik 2001-2002)

I i II miejsce na Międzynarodowym Turnieju o Puchar Szefa Banderozy, Głuchołazy 2014 (rocznik 2003 i młodsze)

I miejsce na Turnieju Halowym w Gietrzwałdzie 

II miejsce na I Międzynarodowym Turnieju Futsalu Kobiet o Puchar Burmistrza Węgorzewa

I miejsce na  XII Mikołajkowym Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt, Warszawa (rocznik 2003)

I i III miejsce na turnieju o Puchar Tysiąca Jezior R-GOL CUP, Orneta 2013

2012/2013

VIII miejsce na Mistrzostwach Polski Młodziczek 2012/2013

II miejsce na Turnieju Halowym w Węgorzewie

II miejsce na Turnieju "Szóstka CUP" o Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia (rocznik 2002)

III miejsce na Turnieju "Szóstka CUP" o Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia (rocznik 2000)

I miejsce na VII Ogólnopolskim Wiosennym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt w Olsztynku (rocznik 2002)

III miejsce na VII Ogólnopolskim Wiosennym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt w Olsztynku (rocznik 2001)

II miejsce na turnieju Ząbkovia CUP w Ząbkach (rocznik 2002)

III miejsce na turnieju Ząbkovia CUP w Ząbkach (rocznik 2001) 

2011/2012

Mistrzostwo Województwa Warmińsko - Mazurskiego 2011/2012 (rocznik 1999 i młodsze) 

II miejsce w turnieju „R-gol Cup o Puchar 1000 Jezior"

III miejsce w  XI Ogólnopolskim Wiosennym Turnieju Piłki Nożnej Kobiet w Warszawie

II miejsce w Turnieju Dzikich Drużyn Gazety Olsztyńskiej (rocznik 1998 i młodsze)

III miejsca w województwie w Turnieju o Puchar Premiera Orlik 2012

2010/2011

III miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2010/2011 (rocznik 1998 i młodsze)