12

B

1:1

Grupa A
W pierwszym spotkaniu obie bramki dla Stomilu II zdobyła Agnieszka Brzozowska- Stańczyk.

W meczu nr 2, do przerwy Praga Warszawa - Pelikan Łowicz II do przerwy 0:0.
Praga Warszawa strzela gramkę w 7 minucie drugiej połowy i wygrywa to spotkanie.

W spotkaniu Drobinu z Łowiczem do przerwy bezbramkowy remis. Po bardziej emocjoonującej drugiej połówce Drobin ulega Pelikanowi 1:2.

Rozpoczyna się spotkanie Pragi Warszawy z drugim zespołem Stomilu Olsztyn. Do przerwy wynik 1:0 dla piłkarek z Warszawy. Olsztynianki straciły jeszcze jednego gola i przegrywają to spotkanie 0:2.

Praga Warszawa 3 pkt.
Stomil Olsztyn 1 pkt.
Pegaz Drobin 1 pkt.
Pelikan Łowicz 0 pkt.

Grupa B
Rozpoczęło się 3 spotkanie turnieju, Pegaz Drogin II- Stomil Olsztyn I. Magda Koprowska przed szansą strzelenia bramki, jednak nie pokonała bramkarki gospodarzy. Kolejne sytuacje dla Stomilu, jednak wciąż nie zdobyliśmy bramki. Do przerwy 0:0.
Mariola Obidowska wykorzystuje podanie Koprowskiej i wyprowadza Stomil na prowadzenie. Zamieszanie pod bramką wykorzystuje Beata Homza i mamy drugą bramkę. Weronika Dziadura po podaniu od Homzy znalazła się w sytuacji sam na sam i bez trudu zdobywa trzecią bramkę dla Stomilu. Koniec meczu 0:3 wygrywa Stomil.

Wyrównane spotkanie pomiędzy Królewskimi Płock, a Pelikanem Łowicz I zakończyło się bezbramkowym remisem, pomimo wielu sytuacji bramkowych żadna z zawdniczek nie była w stanie skierować piłki do bramki.

Stomil Olsztyn 3 pkt.
Pelikan Łowicz 1 pkt.
Królewscy Płock 1 pkt.
Pegaz Drobin 0 pkt.

Grupa A
Stomil Olsztyn przegrywa 2:0 z Pragą Warszawa.

Praga Warszawa 6 pkt.
Pelikan Łowicz 3 pkt.
Stomil Olsztyn 1 pkt.

Grupa B
Królewscy Płock po pierwszej połowie prowadzą 1:0 z Pegazem Drobin. Na pięć sekund przed koncem Królewskie podwyzszają wynik na 2:0.

Stomil gra z Pelikanem Łowicz, do połowy bezbramkowy remis. W akcji dwa na jeden Homza dogrywa do Dziadury, a ta umieszcza piłkę w bramce. 2:0, strzał Dziadury odbija bramkarkam, jednak przytomnie w polu bramkowym zachowała się Homza i podwyższyła wynik.

Stomil Olsztyn 6 pkt.
Królewscy Płock 4 pkt.

Grupa A
Praga z rozpoczyna spotkanie z Drobinem od szybkiej bramki. Chwilę później pada kolejny gol, 2:0. Koniec pierwszej połowy, 3:0 dla Pragi. Spotkanie kończy się wynikiem 5:0.

Ostatni mecz fazy grupowej. Stomil Olsztyn zagra o wyjście z grupy z Pelikanem Łowicz II. Pomimo wielu starań jak narazie wynik bezbramkowy. Znakomitą sytuację do strzelenia gola miała Ely Merida, ale trafiła tylko w słupek. Po 4 minutach drugiej połowy Stomilanki przygrywają 0:1, do końca meczu zostały jeszcze 4 minuty. Niestety zespół z Olsztyna nie zdołał nadrobić strat. Stomil przegrywa mecz z Pelikanem Łowicz wynikiem 0:1 i nie awansuje do półfinału. Stomil II będzie walczył o V miejsce.

Praga Warszawa 9 pkt
Pelikan Łowicz 6 pkt
Stomil Olsztyn 1 pkt
Pegaz Drobin 1 pkt

Grupa B
Stomil I w ostatnim swoim spotkaniu w fazie grupowej gra z Królewskimi Płock. Do przerwy bezbramkowy remis. Podanie od Magdy Koprowskiej wykorzystuje Natalia Świętoniowska i wyprowadza Stomil na prowadzenie. Blisko podwyższenia wyniku Dziadura, która trafiła w słupek, za raz po niej Homza obiła poprzeczkę w dobitce. Królewscy doprowadzają do wyrównania.
Mecz zakończył się remisem, Stomil I wygrywa swoją grupę.

Stomil Olsztyn II z Pelikanem Łowicz I

O miejsca VII-VIII zagrają między sobą dwie drużyny Pegaza Drobin.

Półfinał I: Praga Warszawa - Królewscy Płock
Praga prowadzi 1:0, strzał sparowała bramkarka Królewskich, jednak i tak piłka wpadła do bramki, Koniec pierwszej połowy. Po ataku Pragi zamieszanie pod bramką Królewskich i Warszawianki powiekszają prowadzenie, 2:0. Strata Królewskich na własnej połowie i już 3:0. Koniec, w finale zagra Praga Warszawa, o III miejsce powalcą Królewscy Płock.

Półfinał II: Stomil II - Pelikan Łowicz II
Po rzucie rożnym Pelikan zdobywa pierwszą bramkę. Strzał sprzed pola karnego ładnie broni Wieżynis. Koniec pierwszej połowy, Stomil przegrywa 0:1. Koniec meczu. Stomil zagra z Królewskimi Płock o III miejsce. W finale zagra Pegaz Łowicz II.

Mecz o VII miejsce: Pegaz Drobin II - Pelikan Łowicz I

Mecz o V miejsce: Stomil Olsztyn II - Pegaz Drobin I
Stomil bez problemu pokonuje Pegaz Drobin 5:0, trzy bramki strzeliła Ewelina Balcewicz, a dwie Elisa Merida.

Mecz o III miejsce: Stomil Olsztyn I - Królewscy Płock
Natalia Świętoniowska wykorzystuje podanie Magdy Koprowskiej i wyprowadza drużynę na prowadzenie. Chwilę później Królewscy wyrównują. Homza po zamieszaniu w polu bramkowym zdobywa bramkę na 2:1. Weronika Dziadura podwyższa na 3:1. Koniec pierwszej połowy. Czwartą bramkę dla naszego zespołu zdobywa Weronika Dziadura. 5 sekund przed końcem Natalia Kłosek z ostrego kąta zdobywa 6 bramkę. Mecz kończy się, a Stomil zajmuje III miejsce.